Informacija apie gamintojus

 • HONDA POWER EQUIPMENT / HONDA MARINE

  Kompanija Honda – didžiausias pasaulyje automobilių, motociklų ir įrangos (Power Equipment) gamintojas. Kiekvieną dieną daugiau nei 124000 darbuotojų visame pasaulyje apjungę savo jėgas kuria ir gamina produkciją „The Power of Dreams“.

  Honda darbuotojai nuolat ieško naujų technologijų: kuria naujus projektus, tobulina gamybos, pardavimų ir aptarnavimo sferas. Pagringinis jų uždavinys – pasiūlyti milijonams Honda pirkėjų tobulą, patikimą ir patogią techniką.

  Visas Honda produktų spektras: vejapjovės, krūmapjoves, sodo traktoriukai ir motokultivatoriai, elektros generatoriai ir vandens siurbliai bei pakabinami varikliai - tai pačių reikliausių konstruktorių kūrybos rezultatas. Jie siūlo Jums griežčiausius saugumo ir aplinkosaugos reikalavimus atitinkančią produkciją. Visuose gamybos ir eksploatacijos etapuose produkcija nekenkia aplinkai – Honda specialistai tai laiko savo pareiga ateities kartoms.

   

  Dyzeliniai ir benzininiai elekros generatoriai.

  Kompanija FOGO - vienas didžiausių ir sparčiausiai augančių elektros generatorių gamintojų Europoje. Gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai, įmonėje idiegta ISO9001 kokybės valdymo sistema, paremta šiuolaikinėmis kompiuterizuotomis technologijomis. nuolat investuojama į gamybinės bazės plėtimą. Aukščiausios kokybės nešiojami benzininiai ir stacionarūs dyzeliniai elektros generatoriai žinomi daugelyje pasaulio šalių.

  Generatoriai komplektuojami tik su žinomų gamintojų varikliais tokiasi kaip Honda, B/S, Iveco, Mitsubishi, Volvo. ir alternatoriais Sincro ir Mecc Alte.

  Tiekiame generatorius pilnai paruoštus rezerviniam naudojimui (ARĮ), generatorius su papildomu įtampos stabilizatoriumi AVR,suvirinimo generatorius, o esant pageidavimui galime generatorius sukomplektuoti pagal individualius kliento pageidavimus.

  Benzininiai elektros generatoriai: 2,2-19 kVA

  Benzininiai suvirinimo generatoriai: 6,5 -10kVA

  Dyzeliniai elektros generatoriai: 20- 1390kVA