Kultivatorius HONDA FF500

 • Kraunamos nuotraukos

  Kultivatorius HONDA FF500

  Kodas: FF500
  2813  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Variklio modelis
  HONDA GCV160
  Variklio galingumas, AG
  4,4
  Degalų rūšis
  Benzinas
  Kultivavimo plotis, cm
  35 / 55
  Kultivavimo gylis, cm
  iki 20
  Pavarų skaičius
  3 pirmyn / 1 atgal
  Svoris, kg
  77
  Gamintojas
  HONDA
  Garantija
  Privatus asmuo - 60 mėn. Juridinis - 12 mėn.
 • HONDA FF500 Rotacinis kultivatorius

  Lengvesnė viso daržo priežiūra.
  Neprilygstamas saugumas ir stabilumas apdorojant didesnius žemės plotus – mūsų tvirti rotaciniai kultivatoriai naudoja unikalią „Honda“ į priešingas puses besisukančių frezų sistemą, dėl kurios net ir kieta dirva išpurenama lengvai ir išvengiama didelių grumstų susiformavimo, kuris gresia dirbant su kitų tipų kultivatoriais. Turėdami mūsų naujausius keturtakčius variklius ir būdami lengvi bei kompaktiški, jie sukurti tam, kad suteiktų maksimalų darbo našumą ir efektyvumą.

  Priekinis ratas
  Priekinis ratas reguliuojasi 5-iomis skirtingomis padėtimis, nurodančiomis kultivavimo gylį. Taip pat šis ratas palengvina kultivatoriaus pervežimą iš saugojimo iki darbo vietos – netgi jei pakeliui yra bortelių ar kalvų.

  Pavarų dėžė
  Daugiau pavarų reiškia didesnį lankstumą ir galią. Pavaros parenkamos taip, kad perduotų didžiausią variklio galią ir sukimo momentą, bei leidžia pasirinkti idealiai jums tinkančią darbo spartą.

  Į priešingas puses besisukančios frezos
  Kai frezos sukasi į priešingas puses, gaunamas puikus kultivatoriaus balansas, jį labai lengva valdyti, be to, net ir kiečiausia dirva išpurenama greičiau bei efektyviau.

  Lengvai valdomas
  Diferencialas suteikia galimybę apsisukti aplink savo ašį. Reguliuojamas darbinis plotas bei atstumas. Kelios rankenų reguliavimo pozicijos.

  Galimi papildomi priedai:
  Vagotuvas